Chacara Terra Prometida Villa
De gesitueerde in Joanópolis Chacara Terra Prometida Villa Joanópolis ligt op rijafstand van 10 minuten van Emporio Cachoeira en nodigt gasten uit om toeristische bestemmingen te verkennen.
Gasten Lopo Peak op 4 km verderop vinden en het centrum van Joanópolis binnen 25 minuten te voet bereiken. Als je zin hebt om de omgeving te bezoeken, ga dan naar Pesqueiro Padilha op 15-minuten rijden van deze 2-badkamer villa.
Deze 1-slaapkamer Chacara Terra Prometida Villa biedt uitzicht op het eigen zwembad.
Gasten kunnen hun eigen maaltijden bereiden in een keuken van dit vakantiehuis. Bistro Capril do Bosque serveert gerechten uit Braziliaanse keuken en ligt op 550 meter loopafstand.
- Locale bezienswaardigheiden
- Pedra das Flores4717 km
- Cemiterio Municipal Largo Da Saudade2242 km
- cachoeira dos Pires2742 km
- Biblia Sagrada em pedra3062 km
- Emporio Cachoeira3080 km
- Largo da Saudade2209 km
- Igreja Matriz2908 km
- Pedra do Cume4632 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Guarulhos105 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Barbecuefaciliteiten
Kamervoorzieningen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in Chacara Terra Prometida Villa?
Gasten van Chacara Terra Prometida Villa kunnen hun auto parkeren op privé-autoparkeren. - ❓
Hoeveel kost het om Chacara Terra Prometida Villa te boeken?
De gemiddelde prijs van één nacht in Chacara Terra Prometida Villa is $179. Neem voor meer specifieke informatie contact op met de accommodatie. - ❓
Wat zijn de beste restaurants in de buurt van Chacara Terra Prometida Villa?
Gasten van Chacara Terra Prometida Villa kunnen eten in Bistro Capril do Bosque restaurant, dat Braziliaanse gerechten serveert. - ❓
Is er een keuken in deze villa?
Een keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in deze villa. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar Chacara Terra Prometida Villa?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij Chacara Terra Prometida Villa. - ❓
Wat zijn de leukste bezienswaardigheden tijdens een verblijf in Chacara Terra Prometida Villa?
Enkele van de beste bezienswaardigheden in Joanópolis zijn Lopo Peak en Emporio Cachoeira, die respectievelijk op 4 en 3 km van Chacara Terra Prometida Villa liggen. Daarnaast is Pesqueiro Padilha (2 km) ook een aanrader om te bezoeken.